WEBSTER & KORPS

Čo ponúkame ?

Náš tím tvoria špecialisti, ktorí sa starajú o to, aby bolo každé riešenie “ušité” na mieru potrebám a požiadavkam našich zákazníkov. Webster & Korps je všestranná agentúra, ktorá ponúka grafické, reklamné a marketingové služby aj vám.

Web development

Kvalitná web stránka rozširuje povedomie o značke a zlepšuje jej dôveryhodnosť. Vďaka tomuto modernému komunikačnému nástroju je možné analyzovať záujmy zákazníkov a lepšie reagovať na ich požiadavky. Dnes patria medzi najdôležitejšie nástroje online marketingu. Budujeme web stránky pomocou systému DIVI, ktorý okrem špičkového vzhľadu garantuje našim klientom trvalé aktualizácie a prístup k množstvu šikovných plug-inov. Okrem toho stránky formátujeme pre smartfóny, tablety a desktopy.

Copywriting

Ako rozšíriť povedomie o značke aj mimo dosah webstránky ? Jednoducho pomocou copywritingu. Ide o písanie článkov, ktoré predstavujú úlohu spojky medzi vašou webstránkou a zákazníkmi. Články obsahujú kľúčové slová a odkazy, cez ktoré sa zákazníci dostanú priamo k vám. Texty sú umiestnené na rôznych iných stránkach, ktoré sú pre zákazníkov ľahko a rýchlo dostupné.

Firemná identita

Identita značky je tvorená nielen kultúrou a osobnosťou firmy, ale aj dizajnovou stránkou celej spoločnosti. Logo, webstránky a reklamné predmety by mali byť jedinečné, no aj tak v niečom podobné. Firemnú identitu je dôležité tvoriť od samého začiatku podnikania. Je to práve identita, vďaka ktorej sa môžete významne odlíšiť od vašej konkurencie.

SEO optimalizácia

Chcete, aby bola vaša webstránka na prvých miestach vo vyhľadávačoch? Potom je na čase investovať do SEO (search engine optimization). U nás sa staráme o to, aby bol obsah stránok relevantný, obohatený správnymi kľúčovými slovami a ďalšími dôležitými doplnkami. Zabezpečujeme, aby sa zákazníci dostali k vašim službám či produktom čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.

Web facelift

Ak chcete svojim webom zaujať po obsahovej aj dizajnovej stránke, jeho aktualizácie sú nevyhnutné. Web facelift vytvorí z vašej webstránky modernú a prehľadnú platformu s novým dizajnom a vyššou úrovňou bezpečnosti. Vaši zákazníci sa tak informácie dozvedia rýchlejšie a zlepší sa ich dôvera vo vašu značku. S ďalšími nástrojmi ako SEO či analýza kľúčových slov sa zároveň zvýši aj návštevnosť vášho webu.

Online prieskumy

Zaujíma vás názor vašich zákazníkov a neviete, ako sa k nemu dostať? Online prieskumy môžu byť tým správnym riešením. Ich tvorba je rýchla, vypĺňanie jednoduché a dosah snáď ani nemá hranice. Veľkou výhodou je ich variabilita, vďaka ktorej môžeme každý dotazník presne prispôsobiť vašim požiadavkám. Vďaka online prieskumom získate lepší prehľad o záujmoch a povahe vašich zákazníkov.